27/04/2026
🟡 Mans ceļš līdz domei sākās diezgan sen - partijai pievienojos jau 2009.gadā, kad tā vēl bija RANA (Rīgas apriņķa novadu apvienība). Tajā laikā kandidēju pašvaldību vēlēšanās un iesaistījos lokālajos politiskajos procesos, un likās tikai loģiski to darīt arī kā partijas biedram.
2025.gada vēlēšanas man bija jau piektās vēlēšanas, kurās kandidēju, un šoreiz visvairāk nostrādāja pieredze, ko ieguvu 2013. un 2017.gada Garkalnes novada domes sastāvos. Tajā brīdī daudzi iedzīvotāji meklēja iespēju atgriezties tajā sajūtā, kā bija pirms reformas - kad dome bija tuvāka, sasniedzamāka un ar cilvēkiem varēja normāli aprunāties. Domāju, ka tieši sasniedzamība, uzticēšanās un “komandas spēlētāja” gars bija tie faktori, kas šo uzticību palīdzēja nopelnīt.
Man pašam deputāta amats nekad nav bijis pašmērķis. Būtiskākais ir tas, lai novada domē ir pārstāvēta komanda un domubiedri, un līdz ar to arī iedzīvotāju grupa, kas mums uzticas. Būt deputātam man nozīmē pārstāvēt savus vēlētājus un novada iedzīvotājus, kuri tieši man un manai komandai ir uzticējuši savu teikšanu pašvaldībā.
Jānis Lepsis