24/04/2026
Bibliotēku nedēļas ietvaros vakar bibliotēkā norisinājās klusā lasīšanas pusstunda. Katrs dalībnieks izvēlējās sev tīkamāko literatūru un pusstundu pavadīja mierpilnā, klusā noskaņā, lasot.
Bērni atzina, ka sākumā šķitis, ka pusstunda ir ļoti ilgs laiks, tomēr tā pagāja nemanot. Tas apliecina, ka izvēlētā lasāmviela bija patiesi aizraujoša. Iedvesmojoties no šīs pieredzes, plānojam ieviest kopīgo kluso lasīšanu kā tradīciju arī vasaras pēcpusdienās, aicinot pievienoties ikvienu interesentu. Dalībnieki atzina, ka kopīga lasīšana sniedz lielāku motivāciju un sagādā gandarījumu. Pēc lasīšanas kopā meklējām interesantākos grāmatu vākus, ko iemūžināt fotogrāfijās. Kā mums tas izdevās, apskatiet bildēs! 😉📚