30/07/2018
A na X DS-ie mamy nowy mural! Widzieliście już?😉
Już dzisiaj o 17.30 otwarcie największego, a zarazem ostatniego tegorocznego muralu! Zapraszamy pod X Akademik Uniwersytetu Łódzkiego "Olimp", by podziwiać niesamowity, pełen kolorów i symboli mural, a także spotkać się i porozmawiać z jego twórcą! Przypominamy, że to imponujące dzieło powstało dzięki inicjatywie Erasmus Student Network Poland i 20 jubileuszu programu wymiany studenckiej Erasmus! Przybywajcie tłumnie!