18/01/2024
Hej, a oto nasza już ostatnia lista postulatów💚:
1. Dzień dziecka 👶🏼
Zorganizujemy dla Was piknik na Dzień Dziecka. Będą tam gry zespołowe, wspólna Belgijka💃🕺 i muzyka🎶. Każda klasa przygotuje swoje stanowisko z jedzeniem dla siebie i innych klas. Nowymi atrakcjami będą stanowiska z grami planszowymi🎲, w które będziecie mogli grać po kilka osób oraz konkurs playback show🎼 dla chętnych, w którym sami albo w kilka osób wybierzecie sobie artystę lub zespół, za których się przebierzecie👗 oraz piosenkę, którą zaśpiewacie z playbacku. Z pewnością będziecie się świetnie bawić!🥰
2.Witajcie pierwszaki 1️⃣
Przygotowaliśmy również Powitanie przyszłorocznych pierwszaków🏫. Pragniemy zorganizować coś specjalnie dla tych, którzy czują, że nie poznali jeszcze nikogo spoza swojej klasy. Będzie to integracja połączona z grą terenową🌳. W wydarzeniu wezmą udział wszystkie pierwsze klasy oraz przedstawiciele klas drugich i trzecich. Będzie to dobra okazja do poznania nowych osób i do dobrej zabawy!💫
3.Złote myśli ⚜️
Potrzebujecie małej motywacji która pomoże wam przetrwać długi dzień w szkole? 🫠 Nasz sztab zapewni wam codzienną dawkę ✨️złotych myśli✨️ aby umilić wam dzień. 🤗
Cytat będzie wywieszany każdego dnia na pierwszym piętrze.
4.Radiowęzeł 🎤
Planujemy lepiej wykorzystać potencjał znajdującego się w naszej szkole radiowęzła poprzez rozszerzenie jego działalności o emisję ogłoszeń 📣. Nadawane będą między innymi ciekawostki🤔 oraz, na początku każdego tygodnia, informacje na temat nadchodzących wydarzeń szkolnych i pozaszkolnych 💥. Chcielibyśmy też zorganizować krótkie, 2-3 minutowe audycje, w których będziecie mogli np. opowiedzieć o swoich pasjach ✨️. Dzięki temu ktoś może się zainteresować daną aktywnością, a także bliżej się poznamy 🫂