Melissa na lepszy dzień

Melissa na lepszy dzień Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Melissa na lepszy dzień, Organizacja polityczna, Różyckiego 5, Łódź.

14 marca (w czwartek) będziemy obchodzili Dzień Liczby Pi🤩 Z tej okazji, tradycyjnie w sali 106, o godzinie 10.05 odbędz...
09/03/2024

14 marca (w czwartek) będziemy obchodzili Dzień Liczby Pi🤩 Z tej okazji, tradycyjnie w sali 106, o godzinie 10.05 odbędzie się konkurs🤓 Każdy uczestnik będzie miał 5 minut na wypisanie jak największej liczby cyfr po przecinku należących do π. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w postaci cząstkowej oceny celującej z matematyki. Chętni proszeni są o napisanie do Melissy Kowalski na Messengerze. Zachęcamy do udziału w konkursie☺️!

Już w najbliższy poniedziałek (4.03) odbędzie się pierwszy dzień filmowy! W związku z nadchodzącym światowym dniem Barbi...
29/02/2024

Już w najbliższy poniedziałek (4.03) odbędzie się pierwszy dzień filmowy! W związku z nadchodzącym światowym dniem Barbie motywem przewodnim będzie film o wspomnianej bohaterce. Każdy przebrany za Kena albo Barbie (lub przynajmniej w różowym stroju) będzie zwolniony z odpowiedzi. Możecie się również spodziewać roztańczonego piątku z muzyką z filmu. Zachęcamy do udziału🩷✨

I pamiętajcie, wszyscy jesteście KENough!

Wykorzystana grafika pochodzi z filmu "Barbie" (Warner Bros)

Hej!Mamy nadzieję, że ferie mijają Wam bardzo dobrze i odpoczywacie od szkolnych obowiązków😌. Tymczasem my przychodzimy ...
11/02/2024

Hej!
Mamy nadzieję, że ferie mijają Wam bardzo dobrze i odpoczywacie od szkolnych obowiązków😌. Tymczasem my przychodzimy z informacją na temat walentynek👀. Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy, w naszej szkole zostanie zorganizowana poczta walentynkowa💌. Będzie to okazja do napisania czegoś miłego nie tylko ukochanej osobie, ale też swoim znajomym👥. We wtorek na drugim piętrze umieścimy specjalną skrzynkę📥, do której będziecie mogli wrzucać odpowiednio zaadresowane walentynki (imię, nazwisko, klasa). Skrzynka zostanie tam do godziny 10.15 w środę. Później do pracy przystąpią nasi walentynkowi listonosze📨, którzy dostarczą kartki adresatom. Dodatkowo, będzie można zadedykować wybranej osobie piosenkę🎶, która zostanie puszczona przez radiowęzeł na przerwach. Dedykacje wysyłajcie na ten link:
https://ngl.link/mseczkowska444 Zachęcamy do udziału w zabawie!💘

Cześć!Rozpoczynamy tegoroczną edycję walentynkowej akcji „Randka w ciemno” I LO, III LO, XXI LO, ###I LO, PLOPŁ i PLOUŁ ...
07/02/2024

Cześć!
Rozpoczynamy tegoroczną edycję walentynkowej akcji „Randka w ciemno” I LO, III LO, XXI LO, ###I LO, PLOPŁ i PLOUŁ 🥰💕

Nie masz planów na walentynki, chcesz znaleźć miłość swojego życia lub poznać kogoś nowego? Zapraszamy do udziału w „Randkach w ciemno”!

Wypełnij formularz w dniach 07.02-14.02, a my znajdziemy dla Ciebie idealnie dopasowaną osobę. Do końca wysyłania zgłoszeń dowiesz się, kim ona jest, żebyście razem mogli iść na wymarzoną randkę! 💌

Link do formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctVq9wY0zcV_f6UfvWKADahnXyLtux5aaCcHXy_PPd66Yatw/viewform

Życzymy wszystkim dobrej zabawy! 💖

Hej! Już w pierwszym tygodniu po feriach 🏂🏻 ruszamy z kopyta! 🎉OSTATKI 🎭Tłusty Czwartek 🍩 w tym roku wypada w ferie, ale...
06/02/2024

Hej! Już w pierwszym tygodniu po feriach 🏂🏻 ruszamy z kopyta! 🎉

OSTATKI 🎭
Tłusty Czwartek 🍩 w tym roku wypada w ferie, ale to nie przeszkodzi nam w obchodzeniu tego długo wyczekiwanego święta 🎊 We wtorek, 13 lutego odbędzie się konkurs na jak najszybsze zjedzenie pączka bez użycia rąk! Podobnie jak w tamtym roku, każda klasa wystawia jednego reprezentanta, który weźmie udział w tej słodkiej konkurencji 🍭 Aby hucznie zakończyć tegoroczny karnawał, tego dnia zachęcamy oczywiście do przebierania się 🧛🏻🥸💃🏻 Obowiązuje zasada przebrany-niepytany!

Jak już wiecie, jesteśmy otwarci na Wasze prośby i pytania💫, dlatego też powstała już internetowa skrzynka pomysłów📥. Mo...
24/01/2024

Jak już wiecie, jesteśmy otwarci na Wasze prośby i pytania💫, dlatego też powstała już internetowa skrzynka pomysłów📥. Możecie tam animowo napisać swoje pomysły💡, a także uwagi👀. Będziemy wdzięczni za każdą sugestię. Czekamy na wasze wiadomości!🥰
https://tellonym.me/melissanalepszydzie

Kochani 💚Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na nas swój głos. Dziękujemy za wsparcie, zaufanie...
23/01/2024

Kochani 💚
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na nas swój głos. Dziękujemy za wsparcie, zaufanie i wiarę w nasz sztab 🥰. Dziękujemy również Amelce i całemu jej sztabowi za przedwyborczą rywalizację fair play ☺️. Kampania już dobiegła końca, ale my dopiero się rozkręcamy – wyczekujcie kolejnych postów 😉

19/01/2024

Hej, oto nasz ostatni podczas kampanii. Dziękujemy Wam za wszystko 💚

Oto nasz sztab w całej okazałości! 😁 Jako grupa zmotywowanych 🫡 i chętnych do działania ludzi jesteśmy pewni, że choć pr...
19/01/2024

Oto nasz sztab w całej okazałości! 😁 Jako grupa zmotywowanych 🫡 i chętnych do działania ludzi jesteśmy pewni, że choć praca w Samorządzie wymaga dużego poświęcenia, to podołamy temu wyzwaniu i uczynimy naszą szkołę lepszą! 😎 A oto nasz skład:

🔸Melissa Kowalski – przewodnicząca
🔸Jan Gać – wiceprzewodniczący
🔸Weronika Herman – skarbnik
🔸Adam Buchman – social media i obróbka zdjęć
🔸Wiktoria Józwiak – montaż filmów i kreatywność
🔸Stanisław Golec – kontakt ze społecznością szkolną
🔸Zuzanna Młynarczyk – koordynatorka działań samorządu
🔸Julia Robak – organizacja wydarzeń szkolnych i pisanie postów
🔸Jakub Michalski – integracja i kontakt z samorządami klasowymi

Zapraszamy do głosowania 😄🥰

Przedstawiamy Wam mapę zniżek🤑, którą dla Was przygotowaliśmy. Jest na niej wiele ciekawych propozycji, z których na pew...
19/01/2024

Przedstawiamy Wam mapę zniżek🤑, którą dla Was przygotowaliśmy. Jest na niej wiele ciekawych propozycji, z których na pewno warto skorzystać. Będą dla Was zawsze dostępne, więc zachęcamy do ich wykorzystania🤭.

R&D Tea🧋 10%
Tkalnia Zagadek❓ 10zł (z Kartą Łodzianina)
Zapiekarnia🥖 10%, 15% zestaw+napój
In Centro🍕 10%
Klooski🥟 20%
Berlin Döner Kebap🌯 20%
Restauracja Zielona🥗 10%
Masaż tajski Santai🎎 20%

❗️Pozostajemy jeszcze w kontakcie z piekarnią Mąką 🥐i Panem Preclem 🥨

Hej, a oto nasza już ostatnia lista postulatów💚:1. Dzień dziecka 👶🏼Zorganizujemy dla Was piknik na Dzień Dziecka. Będą t...
18/01/2024

Hej, a oto nasza już ostatnia lista postulatów💚:
1. Dzień dziecka 👶🏼
Zorganizujemy dla Was piknik na Dzień Dziecka. Będą tam gry zespołowe, wspólna Belgijka💃🕺 i muzyka🎶. Każda klasa przygotuje swoje stanowisko z jedzeniem dla siebie i innych klas. Nowymi atrakcjami będą stanowiska z grami planszowymi🎲, w które będziecie mogli grać po kilka osób oraz konkurs playback show🎼 dla chętnych, w którym sami albo w kilka osób wybierzecie sobie artystę lub zespół, za których się przebierzecie👗 oraz piosenkę, którą zaśpiewacie z playbacku. Z pewnością będziecie się świetnie bawić!🥰

2.Witajcie pierwszaki 1️⃣
Przygotowaliśmy również Powitanie przyszłorocznych pierwszaków🏫. Pragniemy zorganizować coś specjalnie dla tych, którzy czują, że nie poznali jeszcze nikogo spoza swojej klasy. Będzie to integracja połączona z grą terenową🌳. W wydarzeniu wezmą udział wszystkie pierwsze klasy oraz przedstawiciele klas drugich i trzecich. Będzie to dobra okazja do poznania nowych osób i do dobrej zabawy!💫

3.Złote myśli ⚜️
Potrzebujecie małej motywacji która pomoże wam przetrwać długi dzień w szkole? 🫠 Nasz sztab zapewni wam codzienną dawkę ✨️złotych myśli✨️ aby umilić wam dzień. 🤗
Cytat będzie wywieszany każdego dnia na pierwszym piętrze.

4.Radiowęzeł 🎤
Planujemy lepiej wykorzystać potencjał znajdującego się w naszej szkole radiowęzła poprzez rozszerzenie jego działalności o emisję ogłoszeń 📣. Nadawane będą między innymi ciekawostki🤔 oraz, na początku każdego tygodnia, informacje na temat nadchodzących wydarzeń szkolnych i pozaszkolnych 💥. Chcielibyśmy też zorganizować krótkie, 2-3 minutowe audycje, w których będziecie mogli np. opowiedzieć o swoich pasjach ✨️. Dzięki temu ktoś może się zainteresować daną aktywnością, a także bliżej się poznamy 🫂

Cześć, Nazywam się Kuba Michalski i chodzę do klasy 1B. W sztabie Melissy pełnię rolę członka ds. integracji, team build...
18/01/2024

Cześć,
Nazywam się Kuba Michalski i chodzę do klasy 1B. W sztabie Melissy pełnię rolę członka ds. integracji, team buildinigu i pracy z samorządami klasowymi 🤝

"Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie" to motto, którym staram się kierować. Jestem osobą wielce chętną do rozwoju, a zwłaszcza poprzez pomaganie w rozwijaniu się innym. Dzięki sporemu doświadczeniu bardzo łatwo przychodzi mi praca w grupie oraz jej integracja 🙌

Kocham gry komputerowe (z którymi planuję wiązać przyszłość) oraz gry planszowe 🤓. Mówiąc już o nich uwielbiam też RPG 🎲. Oprócz tego jestem ogromnym fanem Star Wars, a moi ulubieni superbohaterowie to Batman🦇 i Spider-Man🕷️. Należę także do wielu lat do ZHP, dzięki wielu kursom w tej organizacji na pewno bardzo dobrze poradzę sobie w powierzonej mi roli ⚜️

Adres

Różyckiego 5
Łódź

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Melissa na lepszy dzień umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij