07/04/2026
Koło Łódzka Metropolia z wizytą w Warszawa❗️
Dziś koło Koalicja Obywatelska w Łódź, któremu przewodniczę odwiedziło Najwyższa Izba Kontroli (𝐍𝐈𝐊), Senat Rzeczypospolitej Polskiej oraz Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.
Najpierw wysłuchaliśmy lekcji obywatelskiej o historii polskich organów kontroli 🇵🇱, a potem mieliśmy okazję zobaczyć jak pracują senatorowie i posłowie w parlamencie 🏛️
Bardzo ciepło i serdecznie dziękuje wszystkim kolegom oraz koleżankom za ten dzisiejszy dzień, powiedzieć „niesamowita atmosfera” to mało. Przede wszystkim dziękuję również Prezesowi Panu za gościnę w izbie 🤝