12/09/2025
Piknik dla Przedszkole Miejskie nr 43 w Łodzi oraz społeczności lokalnej miał odbyć się w ogrodzie przedszkolnym, ale od samego rana padało jak z cebra☔️💧🌧💦☂️. Lato tego roku jest takie kapryśne, ale nie przeszkodziło nam to w realizacji planów. Nie mogliśmy zawieść naszych małych przyjaciół. Dlatego piknik odbył się w przedszkolnych salach. Taneczne animacje ekologiczne skupione wokół jeżyków w języku przedszkolaków, propagujące wspieranie zwierząt miejskich, szczególnie dzikich🐦🐝🦔🐿🪺 wspaniale się udały. W pikniku wzięły udział przedszkolaki z grupy zaangażowanej w realizację projektu wraz z przemiłą Kadrą i Dyrekcją, uczestnicy Hufca Pracy 5-5 z ul. Żeromskiego - członkowie grupy inicjatywnej, młodzież - przedstawiciele społeczności lokalnej, kadra ŁWK OHP w Łodzi z Panem Komendantem Ryszard Targowski, Panią Komendant Agnieszka Luksztejdt na czele.
Z uwagi na pogodę stawianie domków, budek i karmników przekładamy na słoneczne dni, dlatego stay tuned😀😀😀😀