08/05/2026
W czwartek z okazji Dnia Bibliotekarza Wójt Gminy Łąck Iwona Sierocka wspólnie z Panią Wicewójt Agnieszką Woźniak odwiedziły nasze Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Łącku, aby złożyć im najserdeczniejsze życzenia 📚
Szczególne wyrazy uznania kierujemy do Pani Dyrektor Joanny Foch oraz naszej Pani Moniki Kołodziejskiej - Radzieckiej Bibliotekarki – dziękujemy za codzienną pasję, zaangażowanie i troskę o rozwój czytelnictwa w naszej gminie. To dzięki Państwa pracy biblioteka jest miejscem odkrywania świata książek.
Życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z pracy oraz niegasnącej energii do realizacji kolejnych inicjatyw.