31/05/2026
🎈🌞 Dzisiejsze świętowanie Dnia Dziecka w parku
Św. Jakuba, Łebskie Koło Gospodyń "Na Fali" z Łeby, było prawdziwą ucztą dla najmłodszych! 🥳
Na dzieci czekały pyszne gofry, słodka wata cukrowa oraz chrupiący popcorn, które znikały w mgnieniu oka. 🧇🍭🍿
Nie zabrakło również wielu atrakcji, wspólnej zabawy i mnóstwa śmiechu. Przez cały dzień park wypełniały radosne okrzyki, uśmiechy i fantastyczna atmosfera.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzinom za obecność oraz wspólnie spędzony czas. To był dzień pełen pozytywnej energii, beztroskiej zabawy i pięknych wspomnień. ❤️
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 🎉🎈