08/04/2024
Szanowni Mieszkańcy,
nasza kampania dobiegła końca.
W drugiej turze wyborów samorządowych spotkają się P. Wójt Andrzej Chruścicki i P. Marek Goliński.
Gratuluję obydwu Panom.
Dziękuję wszystkim Państwu za głosy oddane na mnie i na członków naszej grupy 🌷
To było wyzwanie, z jakiego wyszliśmy zwycięsko, ponieważ ponad 2000 osób (ok. 26% biorących udział w głosowaniu) zagłosowało na mnie, jako kandydatkę na Wójta Gminy Kolbudy.
Kobietę, która wraz z zespołem, odważyła się przeciwstawić układom i powiązaniom partyjnym 💪 Mimo najmniejszego komitetu, jaki stanowiliśmy, maszerowaliśmy równo z komitetami mającymi zaplecze polityczne i narzędzia gminne w swoich rękach.
Jestem dumna z zespołu i tego wyniku 💪
Szczególnie dziękuję Mieszkańcom Bąkowa i Jankowa Gdańskiego, gdzie zdecydowanie wygrałam z moimi kontrkandydatami i jednocześnie gratuluję Radnemu Piotrowi Wójtowiczowi z Jankowa Gd. wyboru na kolejną kadencję, a P. Aurelii Has rozpoczęcia przygody z Radą Gminy z ramienia sołectwa Bąkowo.
Dziękuję zespołowi, wszystkim, którzy byli zaangażowani w tworzenie planu dla Gminy Kolbudy, mieszkańcom, którzy użyczyli swoje płoty i miejsca na banery, tym, którzy nas wspomogli finansowo i duchowo. Dziękuję za każdą rozmowę, uśmiech, dobre słowo dla mnie i dla każdego z nas ❤️
Liczę na mądre decyzje nowej Rady Gminy 🙂
W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi drugiej tury wyborów, to w mojej ocenie Mieszkańcy są osobami, które wybierają i nie będę nikogo narzucać, popierać, czy w inny sposób sugerować.
Dziękuję za Państwa zaangażowanie
Magdalena Dudzińska - Florczyk
wraz z Zespołem 🙂