02/11/2020
Drodzy Klienci, niestety po długiej i nierównej walce ( wirus 👑🦠 plus nieprzychylne podejście Spółdzielni) zmuszeni byliśmy zamknąć KLOCKOLANDIĘ NA WESOŁEJ ❗
Dziękujemy Wam Szanowni Klienci i Ci duzi i Ci mali. Dzięki Wam miejsce to kwitło, tętniło życiem. Sprawialiśmy sobie wzajemnie radość 😗❗
Dziękujemy wszystkim instytucjom, które Nam zaufały i z którymi współpracowaliśmy❗
Dziękujemy Wam, dziewczyny 😗, że swoją pracą, zaangażowaniem i ciepłym słowem uczyniłyście KLOCKOLANDIĘ magicznym miejscem. Dziękujemy💐😗❗
Najserdeczniejsze podziękowania ślemy do Białostockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. To ona dzielnie przyczyniła się do tego, że dziś Nas już nie ma. Kolejne pisma nic nie dawały. Pomoc ze strony Spółdzielni ograniczyła się do wystawienia faktur za wynajem lokalu (za marzec, kwiecień, maj i czerwiec – gdzie odgórnie przez P*S byliśmy zamknięci) z płatnością do końca września. BSM – teraz lokal będzie stał pusty i dopiero będą lokatorzy dokładali🤦♀️❗ Gratuluję ekonomicznego myślenia❗ Ogromny żal, który w Nas drzemie bierze się z braku logiki i niechęci do rozwiązywania problemów, których przewidzieć nikt nie mógł. Myśmy podjęli walkę i próbowaliśmy ratować to miejsce (moglibyśmy zamknąć się podczas lockdownu). Tu ponieśliśmy porażkę. My się po tej porażce podniesiemy, ale 5 osób straciło pracę❗ Trzymajcie się dziewczyny ✊ i obyście szybko znalazły nową pracę z tak wspaniałą ekipą jaką wspólnie tworzyliśmy❗
Historia KLOCKOLANDII NA WESOŁEJ, właśnie dobiegła końca 😪❗
Ps. Niebawem będziemy królami klocków na OLXie🤦♀️, bo jednak te pół miliona sztuk trzeba się jakoś pozbyć 🤷♀️.