03/06/2026
🤗 Mnóstwo uśmiechu, sportowych emocji i wspólnej zabawy – tak przebiegał rodzinny piknik zorganizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w z okazji Dnia Dziecka.
🏊♂️ Głównym punktem wydarzenia było otwarcie nowego basenu i zawody pływackie uczniów klas III MOS, którzy z dużym zaangażowaniem rywalizowali w wodzie, prezentując swoje umiejętności i sportowego ducha. Podczas festynu, nie zabrakło także atrakcji dla całych rodzin, dzięki którym uczestnicy mogli spędzić popołudnie w aktywny i radosny sposób. W wydarzeniu uczestniczył Tomasz Klim Zastępca Prezydenta Miasta Białegostoku, który kibicował młodym zawodnikom i gratulował im sportowych osiągnięć.
Katarzyna Jamróz Gracjan Eshetu-Gabre Marcin Piętka Agnieszka Zabrocka Agnieszka Krokos-Janczyło Podlaski Kurator Oświaty Jacek Brzozowski Wojewoda Podlaski