01/06/2026
Witam Szanownych Seniorów.
Dziś krótka informacja dla osób , które jadą na wycieczkę do Tykocina w dniu 13.06.2026r. Wyjazd z Bielska Podlaskiego będzie o godz, 8.00 z pod Ratusza Miejskiego.
Druga też krótka informacja. Jeszcze cały czas zapisujemy chętnych
na wycieczkę do Chorwacji w terminie 05.10-15.10.2026 r. i oczekujemy wpłat zaliczki od osób , które wcześniej zapisały się.
Zainteresowanych zapraszamy do Biura , gdzie przekażemy
szczegółowe informacje.
Pozdrawiam i do zobaczenia