23/03/2026
💙 Nowy Zarząd Koalicji Obywatelskiej w powiecie brzeskim!
Z dumą przedstawiamy nowy skład Zarządu, który będzie działał na rzecz mieszkańców naszego powiatu. To zespół ludzi z doświadczeniem, energią i gotowością do pracy na rzecz lokalnej społeczności 💪
👤 Przewodniczący: Waldemar Wysocki
👥 Wiceprzewodniczący: Małgorzata Wajda, Ewa Kozioł, Sebastian Rachwalski
📝 Sekretarz: Tomasz Góźdź
💰 Skarbnik: Iwona Wojtycza-Fronckiewicz
Członkowie Zarządu:
➡️ Jadwiga Kulczycka
➡️ Paweł Grabowski
➡️ Tomasz Wikieł
➡️ Karolina Rudnicka
➡️ Piotr Tarapata
➡️ Tomasz Zeman
➡️ Jacek Monkiewicz
➡️ Paweł Chojnacki
Dziękujemy za zaufanie i już teraz bierzemy się do pracy! Razem możemy więcej 🤝