16/03/2015
Niestety... po wielu miesiącach służby, wielu niesamowitych wspomnieniach, beztroskich chwilach i momentach zadumy nasz krzywy przystanek przestał być krzywym przystankiem... bo właściwie już go nie ma wśród nas. Dla tych, którzy nie wierzyli, dla których był jakiś promyk nadziei... niestety jest dowód. Chciałbym powiedzieć tylko tyle, że krzywy przystanek na Stroszku na zawsze pozostanie w naszej pamięci!