Vox Iuventutis - Głos Młodzieży

Vox Iuventutis - Głos Młodzieży Komitet nr 2 do wyborów Samorządu Uczniowskiego I LO w Bytomiu

°‧🫧⋆.ೃ࿔*:・
22/04/2026

°‧🫧⋆.ೃ࿔*:・

Gofry będą czekać na was juz od 8.45 na pierwszym piętrze
14/04/2026

Gofry będą czekać na was juz od 8.45 na pierwszym piętrze

☆ xoxo komitet nr do
01/04/2026

☆ xoxo komitet nr do

Przedstawiamy nasze kolejne pomysły!Pozdrawiamy komitet nr 2czempiel   _
10/04/2025

Przedstawiamy nasze kolejne pomysły!
Pozdrawiamy komitet nr 2czempiel

_

Cześć Smoleniacy! Macie tutaj okazję przeczytać o nas trochę więcej, oraz zobaczyć kim tak naprawdę jesteśmy.Podczas trw...
09/04/2025

Cześć Smoleniacy!
Macie tutaj okazję przeczytać o nas trochę więcej, oraz zobaczyć kim tak naprawdę jesteśmy.
Podczas trwania kampanii będziecie mieli jeszcze okazję porozmawiać z nami na żywo w specjalnie zaaranżowanym wydarzeniu, ale o tym wkrótce 🤫
Pozdrawiamy, Komitet nr 2

Prezentujemy Wam nasze główne postulaty✅Są one już zaplanowane, przygotowane i gotowe do wdrożenia od zaraz (może za wyj...
06/04/2025

Prezentujemy Wam nasze główne postulaty✅

Są one już zaplanowane, przygotowane i gotowe do wdrożenia od zaraz (może za wyjątkiem ścieżki, którą trzeba wybudować, ale zadbamy, aby przed deszczową jesienią była dla Was dostępna)

1. Naszym naczelnym postulatem jest wzbogacenie życia szkoły o dni tematyczne i imprezy💃, nasz Przewodniczący 🕵️ (przeczytacie o nim w poście, który wkrótce trafi na nasze Social Media) zajmuje się szkolną aulą, dzięki czemu ma doświadczenie w organizacji wszelkiej maści wydarzeń w Smoleniu, co daje nam przewagę w dostarczeniu Wam doskonałych wrażeń!

2.Legendarna już ścieżka przy tylnym wejściu szkoły, to już oklepany temat. Zdajemy sobie doskonale sprawę jak bardzo uciążliwe jest błoto w tamtym miejscu, bo my sami tym wejściem codziennie przechodzimy. Budowa ścieżki jest już rozplanowana, koszta obliczone, i czekamy tylko na zielone światło w postaci wygranej w wyborach (możesz się do tego przyczynić! 🗳️✅) aby zacząć jej budowę.

3.Merch szkolny jest zasługą naszych starszych kolegów absolwentów, ale jako że nasza szkoła od tamtego czasu się rozrosła, mamy coraz więcej sympatyków Smolenia, którzy chcieli by rano wypić kawkę ze Smoleniowego kubka, chcemy wnieść nasz Merch na wyższy poziom, wzbogacić ofertę gadżetów oraz ubrań i umożliwić częstsze zamawianie! 👕🧦

4.Catering "SmartLunch", a konkretnie restauracja Śniadaniowcy dostarcza nam posiłki również dzięki naszym starszym kolegom absolwentom, lecz w wyniku zaniedbania ogromna część z Was nawet nie wie, że ma możliwość zamówienia ciepłego posiłku 🥞 wprost do Smolenia. A ceny, walory smakowe oraz składy posiłków są bardzo korzystne! 🥗 Jako Samorząd chcemy dać taką opcję każdemu Smoleniakowi!

5.Nowe pufy to odpowiedź na rosnące zapotrzebowania na przestrzeń do spędzania czasu w naszej Szkole zarówno w czasie okienek 💤 jak i podczas przerw.

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, piszcie, zagadujcie, chętnie wysłuchamy i - jeśli będzie to możliwe postaramy się wprowadzić Wasz pomysł w życie.

⭐Pozdrawiamy, Komitet nr 2!!!

Adres

I LO W Bytomiu
Bytom

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Vox Iuventutis - Głos Młodzieży umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij