22/03/2026
W dniu 20.03.2026r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze naszej jednostki OSP 🚒
Podczas zebrania podsumowano działalność za miniony okres oraz dokonano wyboru nowego Zarządu.
Nowy Zarząd OSP przedstawia się następująco:
🔹 Prezes – Michał Włodyka
🔹 Wiceprezes – Aleks Rossa
🔹 Naczelnik – Łukasz Dudziak
🔹 Skarbnik – Emil Łaskawiec
🔹 Sekretarz – Artur Dróżdż
Serdecznie dziękujemy ustępującemu Zarządowi za zaangażowanie i pracę na rzecz jednostki 👏
Nowemu Zarządowi życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w realizacji działań na rzecz OSP i lokalnej społeczności 💪