26/05/2026
Nasza szkoła dołącza do akcji-konkursu "Charytatywna Zbiórka Książek" zorganizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo!
Celem jest zebranie przez szkołę jak największej liczby książek: dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nowych lub używanych, krótkich i obszernych - wszystkich :)
Nasze działania podzielimy na kilka mniejszych etapów, o których będziemy informować na bieżąco.
Jeśli masz książki, które już Cię nie interesują, a tylko zalegają na półkach, przynieś je do sali nr 7 w budynku LO, do pani I. Bednarczyk lub do biblioteki.
Dla uczniów, którzy dostarczą największą liczbę książek, przewidziane są nagrody.
Zapraszamy do udziału w akcji!