Warsztaty chemiczne w II LO ;-)

Warsztaty chemiczne w II LO ;-) Pokazy doświadczeń przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego 2015 II Liceum Ogólnokształcące im. ks. (zakończenie zajęć ok. godz. 12.30). ZAPRASZAMY!!!

Jana Twardowskiego w Dębicy oferuje chemię w zupełnie innym wymiarze, znacznie bardziej przyswajalną od książkowej teorii, z którą mamy zazwyczaj do czynienia. Ciekawe doświadczenia przygotowane przez licealistów w oparciu o nową podstawę programową kształcenia są dodatkowo idealną powtórką materiału przed egzaminem gimnazjalnym! Spalania, eksplozje, wydzielania gazów i substancji, czy obserwowani

e zmian barw substancji to tylko nieliczne atrakcje, których będziecie świadkami podczas pokazów, trwających od 8.30 do 10.00. Po warsztatach oferujemy zajęcia w sali kinowej, które pozwolą Wam przyjemnie spędzić z nami czas! Terminy warsztatów:
* 10, 11, 12, 13, 14 luty 2014 roku
* 5 kwiecień 2014 roku (Dzień Otwarty)
* 15, 16, 17 kwiecień 2014 roku
Uczniowie chętni do uczestnictwa w warsztatach chemicznych zgłaszają się telefonicznie do sekretariatu (max. 30 osób + opiekun) datę, którą wybrali. Decyduje kolejność zgłoszeń! Uczniowie klasy IIB pod opieką mgr Marty Czekaj i Elżbiety Jarosz

Adres

Ul. Sportowa 24
Debica
39-200

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Warsztaty chemiczne w II LO ;-) umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Warsztaty chemiczne w II LO ;-):

Udostępnij