22/08/2022
Co można robić w deszczu?
Uprawiać jogę. Puszczać bańki. Razem z Panem Samochodzikiem szukać Michała Kajki. Śpiewać i grać z Elbląska Orkiestra Kameralna na własnoręcznie zrobionych instrumentach. Można wymyślać pomysły niemożliwe, a potem je realizować. A wtedy deszcz dodaje tylko uroku. Kto wczoraj wody z nieba się nie przestraszył i przyszedł, ten przekonał się na własnej skórze.
Dziękujemy: Spółdzielnia Socjalna IDEA, Motyla Joga, Elbląska Orkiestra Kameralna, Bartek Krzywda profil muzyczny, Irena Adamiak - Aktor
Fot. Justyna Cieślik, Ewelina Majchrzak, Karolina Śluz