Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne

Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne Artystyczne popołudnia w elbląskim Mieście-Ogrodzie, tj. w Parku Kajki. Bawimy się słowem, kolorem, n

Co można robić w deszczu?Uprawiać jogę. Puszczać bańki. Razem z Panem Samochodzikiem szukać Michała Kajki. Śpiewać i gra...
22/08/2022

Co można robić w deszczu?

Uprawiać jogę. Puszczać bańki. Razem z Panem Samochodzikiem szukać Michała Kajki. Śpiewać i grać z Elbląska Orkiestra Kameralna na własnoręcznie zrobionych instrumentach. Można wymyślać pomysły niemożliwe, a potem je realizować. A wtedy deszcz dodaje tylko uroku. Kto wczoraj wody z nieba się nie przestraszył i przyszedł, ten przekonał się na własnej skórze.

Dziękujemy: Spółdzielnia Socjalna IDEA, Motyla Joga, Elbląska Orkiestra Kameralna, Bartek Krzywda profil muzyczny, Irena Adamiak - Aktor

Fot. Justyna Cieślik, Ewelina Majchrzak, Karolina Śluz

Chodźcie, chodźcie, bo za chwilę rozpoczynamy Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne - II
21/08/2022

Chodźcie, chodźcie, bo za chwilę rozpoczynamy Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne - II

ważne❗Drodzy Kaj-t-kowicze, jeżeli podczas jutrzejszego popołudnia chcielibyście wziąć udział w jodze z Motyla Joga, to ...
20/08/2022

ważne❗

Drodzy Kaj-t-kowicze, jeżeli podczas jutrzejszego popołudnia chcielibyście wziąć udział w jodze z Motyla Joga, to koniecznie zabierzcie ze sobą matę do jogi.

19/08/2022

Chodźcie z nami poszukać Michała Kajki!

Poszukiwania odbędą się w najbliższą niedzielę (21 sierpnia)podczas Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne.

Zaprasza Irena Adamiak - Aktor z Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.⬇️

19/08/2022

Bartek Krzywda profil muzyczny zaprasza na Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne. ⬇️

Mamy dla Was niespodziankę.Jeżeli tylko pogoda dopisze, na najbliższych Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne będziecie mog...
18/08/2022

Mamy dla Was niespodziankę.

Jeżeli tylko pogoda dopisze, na najbliższych Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne będziecie mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej dla rodzin i par w stylizacji boho piknik.

Studio fotograficzne Aloha zaprasza na klimatyczne sesje w scenerii parkowej. Każdy kto polubi https://www.facebook.com/ALOHA-foto-studio-103894642151167/ i udostępni ten post dostanie pamiątkową fotografię z pikniku. Będzie także możliwość wygrania godzinnej sesji fotograficznej 🙂 Zapraszamy 🙂

Zdjęcia studia Aloha możesz zobaczyć tu:
www.Instagram.com/ani_fotografia/
annakozakiewicz.pl

Warto ubrać się ładnie a o dodatki, wystrój i klimat zatroszczy się studio Aloha🌺

Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne - II. ⬇️
18/08/2022

Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne - II. ⬇️

Improdźwięki w trawie❓ Czemu nie😀 Parkowe karaoke ❓ Owszem, i to na niejeden głos 😍 A na deser "Parkodźwięki na dobranoc" w wykonaniu naszej Orkiestry 🍰🌿🎶 Wszystko w najbliższą niedzielę w Parku Kajki - zapraszamy wraz z Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne , start o 1⃣5⃣, a my widzimy się o 1⃣8⃣ na Polanie na Górze Saneczkowej.

I pamiętajcie, że weekend z EOK to nie tylko "Parkodźwięki":

👉w sobotę o 1⃣9⃣ gramy na dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historyczne z Bibobit - https://www.facebook.com/events/591247736029175

👉w niedzielę o 1⃣2⃣ dyrygujecie nami na Starym Mieście - https://www.facebook.com/events/770720940783647

Niech się dzieje❗

17/08/2022

W najbliższą niedzielę (21 sierpnia) przybywajcie do elbląskiego Parku Kajki!

Spółdzielnia Socjalna IDEA Elbląska Orkiestra Kameralna Motyla Joga Irena Adamiak - Aktor Bartek Krzywda profil muzyczny

Dzień dobry!Mamy sposób na smutek z powodu końca długiego weekendu. Trzeba szybko zaplanować kolejny. Najlepiej w Parku ...
16/08/2022

Dzień dobry!

Mamy sposób na smutek z powodu końca długiego weekendu.
Trzeba szybko zaplanować kolejny. Najlepiej w Parku Kajki. 😉

Oto 👇 program drugich Kaj-t-kowych.

To już wiecie, co robicie w najbliższą niedzielę? 😉

Elbląska Orkiestra Kameralna Motyla Joga Bartek Krzywda profil muzyczny Irena Adamiak - Aktor Spółdzielnia Socjalna IDEA

Czas opowiedzieć o najbliższych Kaj-t-kowych.To będzie tak. Najpierw Irena Adamiak - Aktor z Teatr im. Aleksandra Sewruk...
09/08/2022

Czas opowiedzieć o najbliższych Kaj-t-kowych.
To będzie tak.

Najpierw Irena Adamiak - Aktor z Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu w Elblągu zabierze dzieci i młodzież na poszukiwania Michała Kajki. Podobno pomoże im w tym niejaki Pan Samochodzik.

Później równolegle. Młodsi wezmą udział w warsztatach DIY, podczas których wykonają instrumenty muzyczne. Bardzo im się one tego popołudnia przydadzą, ale o tym za chwilę. Latorośle będą majstrować, a w tym czasie nieco starsi udadzą się na jogę Motyla Joga (koniecznie zabierzcie ze sobą matę do jogi).

Kiedy już instrumenty zostaną wykonane, aspirujących muzyków w obroty wezmą Bartek Krzywda profil muzyczny i Ania Łebek-Obrycka ze Spółdzielnia Socjalna IDEA. Te zajęcia przygotują nas do finału wieczoru. A będzie nim wspólne z Elbląska Orkiestra Kameralna wykonanie pewnej znanej kołysanki. Potem polanę kajkową oddamy dźwiękom naszej elbląskiej orkiestry.

A wszystko to w niedzielę (21 sierpnia) w godzinach od 15:00 do 19:00.

Do zobaczenia!

Kaj-t-kowe Popołudniki Artstyczne - II

Zrobiliśmy ją wspólnie. 💚Cieszyła nasze zmysły przez prawie dwa tygodnie. Na początek daliśmy jej tydzień.Ku naszej rado...
06/08/2022

Zrobiliśmy ją wspólnie. 💚
Cieszyła nasze zmysły przez prawie dwa tygodnie. Na początek daliśmy jej tydzień.
Ku naszej radości przetrwała. Na Waszą prośbę przedłużyliśmy jej życie o jeszcze jeden tydzień.

Dziękujemy Ani ze Spółdzielnia Socjalna IDEA za ten zwariowany pomysł i świetne wykonanie. Dziękujemy Agnieszce i Justynie za wsparcie, Andrzejowi za pomoc w montażu i doglądanie szklarni o różnych porach dnia i nocy. Dziękujemy autorom ukwieconych prac. Dziękujemy każdej osobie zaangażowanej. Dziękujemy odwiedzającym. Dziękujemy Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu za przychylność i wspierającą współpracę.

Oficjalnie meldujemy, że naszej szklarni-wystawy od dzisiaj (6 sierpnia) już nie spotkacie w Parku Kajki.

To jedna wiadomość.

Druga jest taka, że na Kaj-t-kowych Popołudnikach Artystycznych spotkamy się po raz drugi. Rezerwujcie czas 21 sierpnia, bo naprawdę będzie warto. Więcej szczegółów niebawem.

Adres

Elblag
82-300

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kaj-t-kowe Popołudniki Artystyczne umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij