06/10/2020
Drodzy Przyjaciele Pestki Zręcznej Pracowni,
Jak już wielu z Was wie, w tym roku szkolnym nie wznawiamy naszych warsztatów 🙁 Na razie musiałyśmy opuścić lokal przy ul. Antygony. Dziękujemy za każde spotkanie, za wszystkie śmiechy, żarty, pogaduszki, za każde dzieło wykonane Waszymi rękoma, za wszystkie szalone pomysły, które pomagałyśmy Wam zrealizować. To było bardzo kolorowe 6 lat!
Kto wie, może kiedyś spotkamy się znów i uszyjemy razem górę pięknych rzeczy.
Tymczasem pani Klaudyna zaprasza do nowej pracowni Małe Rzeczy w klubie Małe Miejsce w Sopocie. Kto się stęsknił za robótkowymi spotkaniami, na pewno znajdzie tam coś dla siebie.
Pamiętajcie - na smutki ręczne robótki! 😘