Jednak moimi głównym bohaterami są drzewa. Nie było takiego roku w moim życiu żebym w tym lesie nie przemierzała ścieżek wydeptanych przez dziką zwierzynę. Tak, na początku w chuście na plecach babci. Co tu się nie działo.....Od kilku lat noszę ze sobą aparat odkrywając za każdym razem coś nowego i ...... wrzucam do tzw. A że trzeba dzielić się cudami tak pięknymi i rzadkimi jak np. ponad 200-
letnie drzewa sosnowo i świerkowe, najstarsze w puszczy augustowskiej, więc powstał taki pomysł stworzenia tej strony, może w trochę bajkowo-magicznym nastroju Nie potrzeba znać wiedzy historycznej czy przyrodniczej aby poczuć i odkryć ducha tego lasu. Ale można odnaleźć samego siebie.Jeżeli ktoś z was tu zajrzy, a odwiedził wcześniej to miejsce, to zapraszam do dzielenia się swoimi odkryciami z rezerwatu Pomorze. Jestem amatorem w robieniu zdjęć więc za wszelkie uwagi z góry dziękuję. "Jeśli nie wejdziesz do lasu, to nic się nie przydarzy i nigdy nie zaczniesz naprawdę żyć. Idź w las" (Biegnąca z wilkami")
Kinga