09/01/2026
Artur Kowalczyk
Kochani zwracamy się z ogromną prośbą🫶
Prośbą od nas od - taty - męża.
Artur zwrócił się do nas, a my w jego imieniu i naszym prosimy o wsparcie, bo jak napisał ma dla kogo żyć. A walka o codzienność jest dla nas wszystkich wyzwaniem, ale łatwiej jest walczyć jak ma się wsparcie ❤️🩹
Liczymy na Was nasi klienci 🫶😉 wiemy, że macie wielkie serducha i jesteście gotowi pomóc 😉🙏
Prosimy też o jak najwięcej udostępnień🦋
Nazywam się Artur Kowalczyk. Mam 40 lat. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem, chociaż w ciągu ostatnich siedmiu lat życia z SM musiałem na nowo określić, czym jest dla mnie szczęście. Kiedyś wystarczyło mi, że mam rodzinę, pracę, uczciwie zarobione pieniądze, mogę zabrać żonę na ...