07/12/2024
Kochani 🥰
Dzisiaj odbyły się ostatnie urodzinki na sali ❤🥹
Przyszedł taki czas, że Klockolandia będzie działać tylko mobilnie 🚗
Jeśli będziecie mieli ochotę zobaczyć się ze mną w swojej placówce (szkole, przedszkolu, świetlicy, bibliotece) będzie mi bardzo miło 🥰🤗
Więc, Kochani....w Klockolandii już się nie zobaczymy, ale mam nadzieję i mówię do zobaczenia" 👋😊
Dziękuję Wam za te wspólne parę lat...za każdy uśmiech, za każdą chwilę razem...Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście 🥰 ❤ za każde ciepłe słowo, które po "ciężkim' dniu było mi bardzo potrzebne ☺️
Zmiany są nieuniknione...choć przyznam , że Ja je lubię. Kolejne wyzwanie przede mną....i plany na leniuchowanie w niedzielne przedpołudnie 😉 (chociaż przez krótki czas 🤫)
Mówią, że siła jest kobietą, więc bez marudzenia "do przodu" i do zobaczenia ❤