11/11/2025
Emocje juz opadły!! 15 lat to powód do dumy dla nas wszystkich. Dziękuję za wspólnie spędzone lata i doceniam wielkie zaangażowanie moich byłych i obecnych pracowników. To dzięki Wam Wesołkowo jest wyjątkowym, pełnym uśmiechu miejscem na mapie Jastrzębia-Zdrój. Dziękuję również Wam Drodzy Klienci za wszystkie wspólne lata i wybór naszej firmy. Dziękuję także za wczorajsze tak liczne wspólne świętowanie, za tyle dobrych słów i pozytywnej energii. Niech kolejne lata przyniosą nam równie wiele radości i satysfakcji. Do zobaczenia w Wesołkowie!!!