05/06/2026
Kąty wchodzą do gry w Kołbielskiej Lidze Wiosek!
Sołectwo znane z przepysznej grochówki będzie wspomagane chłopcami z sołectwa Zabieżki.
Wspaniała to dla mnie informacja, ponieważ mamy komplet ośmiu drużyn, pierwsza edycja po reaktywacji zgromadzi rekordową liczbę ekip. Zapisy zamknięte.
Marlena Krupa szykuj wuwuzele 🙃
W poniedziałek 8 czerwca spotkam się z kapitanami i uzgodnimy szczegóły regulaminu jak również harmonogram. Pierwsze mecze już na początku lipca.
Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy.
Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do rozpropagowania KLW 2026.
Kołbielska Liga Wiosek odbędzie się pod patronatem Sylwester Winek - Wójt Gminy Kołbiel , a organizatorem rozgrywek jest Gminny Stadion w Kołbieli .