07/06/2025
DZIĘKUJEMY ❤️
Jesteśmy już po obchodach dnia dziecka w SOSW w Baryczy. Niezmiernie cieszymy się, ze względu na to że mogliśmy zorganizować tą uroczystość dla dzieci.
Zorganizowaliśmy strefę malowania twarzy, fantazyjnych fryzur, katering oraz paczuszki ze słodyczami. Wszystko po to by malować na twarzach najmłodszych uśmiechy.
Ślicznie dziękujemy również szkołom ponadpodstawowym z Końskich za pomoc w organizacji wydarzenia (I LO im KEN, ZSP nr1, ZSP nr3 ZSP nr2 oraz II LO im Marii Skłodowskiej - Curie). Poza logotypami oraz różnorakiego rodzaju plakatami naszej MRPK, udało nam się również stworzyć nasz własny rollup (stojący baner), co jest strzałem w dziesiątkę! Kawał dobrej pracy i ogrom uradowanych buzi. Rozwijamy się i współpracujemy na każdej płaszczyźnie, jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym 💙💛❤️!
W wydarzeniu braliśmy udział w składzie; przewodniczący - Antoni Balcerak, wiceprzewodnicząca - Karolina Maciejczyk, radna - Julia Myszkowska, radna - Dominika Werens, radna - Amelia Gołąbek oraz radna Marta Łuczyńska.
💙💛❤️