Klub Seniora w Gminie Kosakowo

Klub Seniora w Gminie Kosakowo Seniorko! Seniorze! Serdecznie zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora! Jeśli masz 60+ i mieszkasz w gminie Kosakowo ten projekt jest właśnie dla ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym planem na następny czerwcowy tydzień 😊
03/06/2026

Zapraszamy do zapoznania się z naszym planem na następny czerwcowy tydzień 😊

🎈 Dzień Dziecka w Przedszkolu w Pogórzu 🎈Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić Przedszkole w Pogórzu i wspólnie...
03/06/2026

🎈 Dzień Dziecka w Przedszkolu w Pogórzu 🎈

Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić Przedszkole w Pogórzu i wspólnie świętować Dzień Dziecka z grupą Czerwoną i Różową. 😊

Podczas spotkania nie zabrakło bajek, wspólnego śpiewu oraz tańców, które sprawiły wiele radości zarówno dzieciom, jak i naszym seniorom. Był to czas pełen uśmiechu, dobrej zabawy i wzajemnej życzliwości.

Szczególnym momentem było wręczenie dzieciom pamiątkowych misiów, wykonanych własnoręcznie przez seniorów podczas zajęć prowadzonych przez Olgę. 🧸❤️

To kolejne piękne spotkanie międzypokoleniowe, które pokazuje, jak wiele możemy sobie nawzajem ofiarować. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas!

Więcej wspólnych działań już wkrótce. 😊

01/06/2026

Drogie dzieci… KOCHAMY WAS ❤️❤️

Dziś w Klubie Samopomocy zrobiło się naprawdę misiowo! 🧸💛Podczas naszych zajęć tworzyliśmy wyjątkowe misie z fortowych s...
28/05/2026

Dziś w Klubie Samopomocy zrobiło się naprawdę misiowo! 🧸💛

Podczas naszych zajęć tworzyliśmy wyjątkowe misie z fortowych skarpet - było dużo kreatywności, śmiechu i wspólnego działania. Każdy miś ma swój charakter i niepowtarzalny urok 😊

Serdeczne podziękowania dla Olga Stefanowska za poprowadzenie zajęć, ogrom zaangażowania, cierpliwość i stworzenie tak ciepłej, twórczej atmosfery 💛

To dopiero początek naszej misiowej akcji! Już wkrótce podzielimy się z Wami większą ilością informacji, więc koniecznie bądźcie z nami 🐻

Moda, emocje, humor i wielki powrót kultowych bohaterów - właśnie to czekało na Seniorów z Klubu Samopomocy podczas wyja...
27/05/2026

Moda, emocje, humor i wielki powrót kultowych bohaterów - właśnie to czekało na Seniorów z Klubu Samopomocy podczas wyjazdu do Gdyni na seans filmu „Diabeł ubiera się u Prady 2” 🎬✨

Film dostarczył wielu wrażeń i przypomniał, że pewność siebie, odwaga oraz podążanie własną drogą są ważne w każdym wieku. Nie zabrakło błyskotliwych dialogów, elegancji i historii, które bawiły, ale też dawały do myślenia.

Wspólne wyjście do kina było świetną okazją do rozmów, śmiechu i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Takie chwile pokazują, że kultura i dobre kino potrafią łączyć ludzi i dostarczać pięknych wspomnień ❤️

Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wyjazdów! 🌸

Drogie Mamy 🌷Z okazji Dnia Matki składamy Wam najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, spokoju, miłości i codziennej r...
26/05/2026

Drogie Mamy 🌷

Z okazji Dnia Matki składamy Wam najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, spokoju, miłości i codziennej radości.

Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech, ciepłe słowa, bliskość najbliższych oraz poczucie dumy z bycia Mamą. Życzymy Wam chwil pełnych szczęścia, wzruszeń i wdzięczności za dobro, które każdego dnia dajecie innym.

Niech nigdy nie zabraknie Wam siły, nadziei i powodów do uśmiechu, a miłość, którą obdarzacie swoje dzieci, zawsze wraca do Was ze zdwojoną mocą ❤️

Wszystkim Mamom czytającym ten post przesyłamy serdeczne pozdrowienia i najpiękniejsze życzenia 🌸

Klub Samopomocy

Zobacz co będzie się działo w naszym klubie😊😊
26/05/2026

Zobacz co będzie się działo w naszym klubie😊😊

21/05/2026

Dzisiaj na zajęciach plastycznych było naprawdę świetnie 😊 Razem z dziewczynami ze Stowarzyszenie „Zdolne do wszystkiego” robiliśmy piękne ozdobne deski. Było dużo śmiechu, rozmów i kreatywnej pracy 🎨🪵

Każda deska wyszła inaczej i każda miała w sobie coś wyjątkowego ❤️ Bardzo lubimy takie spotkania, bo możemy miło spędzić czas, pobyć razem i stworzyć coś własnymi rękami.

Dziękujemy za wspólne chwile i już czekamy na kolejne zajęcia 😊

Ćwiczyć w CZWARTEK zawsze 👍
21/05/2026

Ćwiczyć w CZWARTEK zawsze 👍

„100 lat Gdyni. Marzenie, które trwa” 💙⚓To było wyjątkowe i wzruszające przedstawienie przygotowane przez grupę Muszelki...
20/05/2026

„100 lat Gdyni. Marzenie, które trwa” 💙⚓

To było wyjątkowe i wzruszające przedstawienie przygotowane przez grupę Muszelki z Przedszkole w Mostach. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci mogliśmy odbyć niezwykłą podróż przez historię naszej ukochanej Gdyni – miasta marzeń, odwagi i nieustannego rozwoju. 🌊

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Eli, spod której autorskiego pomysłu i czujnego oka powstało to piękne widowisko. Każda scena, każdy gest i każdy uśmiech dzieci pokazały, ile serca zostało włożone w przygotowanie tego wydarzenia. ❤️

Dziękujemy małym artystom za emocje, radość i dumę, które mogliśmy wspólnie przeżywać. To była prawdziwa lekcja historii i miłości do naszego regionu. 👏✨

Brawo Muszelki! 🐚

Adres

Żeromskiego 53
Kosakowo
81-198

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 14:00
Wtorek 08:00 - 14:00
Środa 08:00 - 14:00
Czwartek 08:00 - 14:00
Piątek 08:00 - 14:00

Telefon

+48507101563

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klub Seniora w Gminie Kosakowo umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria