Grupa wsparcia "Razem"

Grupa wsparcia "Razem" * Grupa wsparcia dla osób z różnymi przeżyciami, problemami - np. Mówimy i słuchamy o tym, z czym przychodzą ludzie. Radzimy tylko wtedy, gdy ktoś poprosi.

depresja, natręctwa, lęki, żałoba, strata, żal, złość, problemy rodzinne, samotność....

* Dzielimy się wszystkim, co przynosi życie. Można tylko słuchać, bez opowiadania o sobie, jeśli ktoś nie czuje się na siłach.

* Nikogo nie oceniamy. Nie przerywamy mówiącym. Nie używamy wulgaryzmów.

* To, o czym mówimy i to, co słyszymy nie opowiadamy innym, poza grupą i spotkaniami.

* W grupie nie ma ps

ychoterapeutów, psychologów ani psychiatrów, dlatego nie jest to spotkanie stricto terapeutyczne. Celem grupy jest wsparcie psychiczne. Także dla osób w czasie leczenia u terapeuty, przed leczeniem lub po nim.

* Zapraszamy wszystkich od lat 18 do 100 lat (lub więcej).

* Zazwyczaj na spotkanie przychodzi od kilku do kilkunastu osób.

* Grupa spotyka się w każdą środę o godz.18. Spotkania trwają do godz.20.

* Miejsce: ul. Długa 3 (hol w kamienicy KEM). Przystanek komunikacji miejskiej: Stary Kleparz.

*Grupa jest świecka. Nie jest powiązana z żadną organizacją, stowarzyszeniem czy fundacją.

* Nie wspieramy materialnie.

* Spotkania są bezpłatne.

* Nie trzeba się zapisywać. Można przyjść wprost z ulicy.

* Siedzimy przy stole, przy którym można napić się herbaty lub kawy.

* Prowadząca: Jola (jeśli ktoś ma pytania na temat grupy, proszę dzwonić, pisać). Mój nr tel.
796 222 636

* Serdecznie zapraszamy

Adres

Kraków

Godziny Otwarcia

18:00 - 20:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Grupa wsparcia "Razem" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij