19/06/2026
👍👍👍👍👍👍👍 POGODA 👍👍👍👍👍👍👍
👍👍👍 RADOŚĆ 👍👍👍
👍👍👍 AKTYWNOŚĆ 👍👍👍
👍👍👍 ŚWIEŻE POWIETRZE 👍👍👍
👍👍👍 PIĘKNA PRZYRODA 👍👍👍
👍👍👍 WSPANIALI LUDZIE 👍👍👍
Dzisiaj uczniowie klas 4️⃣ i 5️⃣ udali się na wycieczkę rowerową nad Jezioro Naleton w Trzebiatkowej. Wszystko dopisało tylko pojawił się jeden problem, który w przyszłości będzie naprawiony. Otóż było za mało czasu. 😀😀😀😀
Wyjazd został zrealizowany w ramach realizacji programu pt. Aktywna Szkoła.