01/03/2026
Zdrowy styl życia i pomaganie zwierzętom jednocześnie?? TAK - w Kwidzynie można!
Lokalni działacze Polska 2050 Kwidzyn oraz przyjaciele połączyli przyjemne i zdrowe z pożytecznym – w ramach wolontariatu wczoraj wyprowadzaliśmy psa o imieniu Szarik z naszego kwidzyńskiego przytuliska na spacer. Nic wielkiego - a cieszy :) Takie działania nie tylko realna pomoc dla Adopciaki Kwidzyn i zwierząt, ale też świetny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego i zadbanie o własne zdrowie.
Wcześniej udało nam się także zebrać i zakupić dla schroniska karmę oraz ciepłe koce, kołdry i poduszki – rzeczy, które są tam zawsze bardzo potrzebne. Każdy, nawet najmniejszy gest, ma ogromne znaczenie.
Był też wyjątkowy akcent 😊 Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia przy wozie opancerzonym Kwidzyn na wzór serialu "Czterej pancerni i pies" – a ponieważ wyprowadzany przez nas pies wabi się Szarik ( jak filmowy bohater) to było sporo śmiechu przy tym ;)
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, otwarte serca i wspólnie spędzony czas Marzena Adamczyk Małgorzata Maliszewska Monia Wojtysiak Zbigniew Bogdan Piotrowski Piotr Stec
Zachęcamy każdego do podobnych inicjatyw – pomaganie naprawdę może iść w parze ze zdrowym stylem życia i można mieć przy tym dużo pozytywnych emocji.
Róbmy razem „małe dobro, krok po kroku”. Dzięki 💛