21/12/2019
Od jakiegoś czasu dostajemy na skrzynkę wiadomości od jaszczurów-seniorów (a w zasadzie gadzinek-seniorek), zamieszkujących okolice Niebezpiecznej Kapliczki, że niby nic Czarna Liga Imperium Oriona nie robi w ich sprawie, nie mają się gdzie podziać i generalnie patyna smutku i żalu na podstarzałych łuskach. Wychodzimy więc do Was z inicjatywą! Już wkrótce powstaną w gminie Centra Aktywności Astralnej Seniorów (CAAS), gdzie każdy jaszczur-senior będzie mógł zająć się czymś pożytecznym – od ceremonii psychodelicznych po adorację Matki Annuackiej Htsiless, od warsztatów z przebiegunowania swoich kart miejskich po odkrywanie wegańskich spisków w produkcjach telewizyjnych, od nauki wykrywania wirusów duchowych po praktyki tantryczne z czwartowymiaru. Miejsca, w których powstaną CAAS-y oczywiście pozostaną tajne i niewidzialne dla ludzi (fujka) a prowadzić do nich będą portale, które otworzymy m.in. za sceną w Gminnym Ośrodku Kultury (uwaga, na walające się kable) i za paczkomatem (po zeskanowaniu kodu QR otworzą się odpowiednie drzwiczki, w które należy się wpasować). Od niedawna mamy też w urzędzie gminy naszego człowieka (to oczywiście nie jest człowiek tylko reptilianian ale tak się mówi), spirytualnego mentora, Otlly Sthiltsithesa, który obiecał dofinansować kawę i ciastka z mętnym ludzkim osoczem. Trzymajcie szpony na pulsie!
Wasz Zahhak.