30/12/2025
W niniejszym poście przedkładam odpowiedź na moją interpelację odnośnie możliwości zwiększenia pojemników na zużyte tekstylia. W skrócie - tym, którym nie będzie chciało czytać się całości - NIE DA SIĘ. Pojawia się też zalecenie, że można taką odzież wysłać InPostem. No można ale czy nie jest to zadanie Gminy. Niestety mam wrażenie, iż znowu idziemy w kierunku "nic nie mogę" a za chwilę pewnie usłyszymy "rozmawiamy", "przyglądamy się", "analizujemy". Oby nie.