30/05/2026
Bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu miały zaszczyt zasiąść w komisji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jeziora pełne życia – natura do odkrycia”, organizowanego przez Przedszkole Nr 6 "Pod Zielonym Parasolem" w Morągu .
Naszą bibliotekę reprezentowały pracowniczki Działu dla Młodzieży NASTKA oraz Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów. Miały okazję podziwiać wiele niezwykle ciekawych i starannie wykonanych prac, których autorzy wykazali się ogromną kreatywnością oraz wrażliwością na piękno otaczającej przyrody.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu promującym twórczość dzieci i edukację przyrodniczą. 🎨🌿