10/04/2024
Szanowni Mieszkańcy, drodzy przyjaciele.
Bardzo gorąco dziękujemy, za wszystkie oddane na nas głosy w wyborach do Rady Miejskiej w Myślenicach. 10% poparcie dla naszego KWW Owocnie dla Gminy i jeden mandat w radzie dla naszej Barbara Bylica 🫶
Kampania krótka bo trwająca zaledwie dwa miesiące, to czas bardzo OWOCNY i choć liczyliśmy na więcej realnie rzecz ujmując to jednak sukces. Bezpartyjny społeczny komitet, odważnie stawił czoła tej nierównej walce.
Kampania nie była czysta, ale my prowadziliśmy ją zgodnie z planem w oparciu o strategię fair play, z szacunkiem do innych, z kulturą, bez hejtu i pomówień, których my doświadczaliśmy na co dzień.
Gratulujemy Barbara Bylica - jesteś wielka 😍 będziesz naszym głosem w Radzie.
Gratulujemy całemu zespołowi KWW Owocnie dla Gminy, zarówno kandydatom jak i całemu "zapleczu" – wiemy, że zostajemy w kontakcie i będziemy wspólnie realizować nowe świetne inicjatywy – tego potencjału nie można zmarnować. Już poczyniliśmy pierwsze kroki więcej informacji wkrótce 🥳
Gratulujemy także, wszystkim zwycięzcom, jednocześnie obiecujemy patrzeć Wam na ręce i sprawdzać regularnie jak wywiązujecie się z danych obietnic. Tworzymy społeczeństwo obywatelskie i zachęcamy chodźcie z nami.
Jesteśmy przekonani, że to początek czegoś ważnego. Wiemy, że osobiście wiele zmian przed nami ale o tym nie dziś. 21 kwietnia druga tura wyborów w Myślenicach, nie tak ją sobie wyobrażaliśmy, ze swego prawa nie rezygnujemy i wybierzemy zgodnie z własnym sumieniem. Niech zwycięży to miasto ogromnego potencjału ufamy, że wszystko ma swój sens.
Pozdrawiamy owocnie i do zobaczenia.