29/03/2026
W dniu 28 marca trzech naszych druhów ukończyło kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, organizowany przez firmę Med-Luk . Szkolenie zakończyło się egzaminem państwowym, który wszyscy zdali z wynikiem pozytywnym, uzyskując tytuł ratownika.
Dziękujemy organizatorom za profesjonalne szkolenie oraz solidną dawkę przekazanej wiedzy.
Naszym druhom serdecznie gratulujemy! 👏🚒