30/04/2020
‼️‼️‼️PROSZĘ POŚWIĘĆ CHWILĘ I PRZECZYTAJ TEGO POSTA ‼️‼️‼️
Kochani!
Bardzo długo, zwlekaliśmy z tą decyzją, cały czas wierzyliśmy że sytuacja się poprawi i będziemy mogli wrócić jak najszybciej do pracy która sprawiała nam wiele radości - niestety sytuacja w kraju zmusiła nas do podjęcia decyzji o zakończeniu prowadzenia bajkolandu przez POMPOLINO.
Tym samym chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za chwile razem spędzone... za Andrzejki, mikołajki, bale karnawałowe, za ferie zimowe, walentynki, dzień kobiet, urodzinki - za każdy dzień razem 🙈
Żegnają się z Wami:
Łukasz - niezastąpiony kucharz to dzięki niemu mogliście jeść te pyszności, to on na swoich barkach miał funkcjonowanie bajkolandu.
Darek - pomocnik Łukasza (jego prawa ręka, tylko nic mu nie mówcie 😂), to on był Mikołajem który przyjechał z Laponii oraz Myszką Mikki
Marta - to ona pokazała nam jak pracować w Bajkolandzie, to jej zawdzięczamy piękne ozdoby oraz wiele kwestii organizacyjnych
Gosia i Oliwia - dwa promyczki które sprawiły że praca w Bajkolandzie była jeszcze lepsza
Marta - dzielnie działała na kuchni razem z Łukaszem
Gabi - milion pomysłów na minutę
I wiele wiele innych osób które wspierały nas w realizacji naszych pomysłów i planów.
Serdecznie dziękujemy naszym kochanym włodarzom - za pomoc i wsparcie w każdej sytuacji ❤️
Jeśli dotarliście aż tutaj to chcieliśmy serdecznie zaprosić Was na lody do to właśnie tam przenosi się ekipa POMPOLINO 🍦
DZIĘKUJEMY, DO ZOBACZENIA ❤️
Ps. Pisząc to mamy łzy w oczach 😢
Ps. Na pewno jeszcze o nas usłyszycie❗️