23/04/2024
Dziękujemy za Wasz udział w piątkowym wydarzeniu! ❤️🖤
🎓 Rozmawiałyśmy o tym, jakie problemy trapią polską edukację wyższą i dlaczego działamy. Poruszyłyśmy tematy stypendiów socjalnych, zaplecza mieszkaniowego uczelni, warunków w łódzkich akademikach i utowarowienia nauki.
✊ Mówiłyśmy o naszych postulatach, metodach działania i oczywiście o okupacji Jowity. Wyjaśniłyśmy, dlaczego działamy akurat w związku zawodowym – jak sposób organizacji zbliża nas do ruchu pracowniczego, jak bardzo kluczowa jest niezależność naszej reprezentacji i jak budujemy siłę przez wspólnotę interesów.
❤️ Poza studentkami i studentami, odwiedziły nas osoby z Komisji IP na uniwersytecie i pracownicy naukowi. Dziękujemy działaczkom i działaczom Warszawskie Koło Młodych Inicjatywy Pracowniczej i Poznańskie Koło Młodych Inicjatywy Pracowniczej za udział w panelu i wsparcie ulotkowania przed wydarzeniem.
Wspólnie jesteśmy silniejsze!
📨 Dołącz do nas i buduj z silny ruch studencki! Napisz na [email protected]!