23/06/2026
Dziś odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uczestnikom Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej.
Była to okazja do podsumowania udziału naszych uczniów w konkursie oraz pogratulowania im zaangażowania i osiągniętych wyników. Szczególne gratulacje kierujemy do Julii Karetko z klasy 8b oraz Jana Zielińskiego z klasy 8a, którzy odebrali dyplomy laureatów III miejsca na szczeblu krajowym.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Serdecznie dziękujemy Pani Nadii Chaładaj za motywowanie uczniów do pracy i organizację konkursu.
ESA - Edukacyjna Sieć Antysmogowa