25/06/2026
Dziś klasa 4T pożegnała wyjątkowego nauczyciela przedmiotów zawodowych turystycznych i hotelarskich, który po wielu latach pracy rozpoczyna nowy etap, zasłużoną emeryturę. 🌷✨❤️
Był to moment pełen wzruszeń, wspomnień i wdzięczności za wspólnie spędzone 4 lata, za przekazaną wiedzę, cierpliwość, wsparcie, rozmowy i wszystkie chwile, które zostaną z nami na długo. Na zakończenie wręczyliśmy symboliczny upominek i mieliśmy okazję jeszcze raz wspólnie powspominać ten wyjątkowy czas.
Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie, życzliwość i wkład w naszą edukację. Życzymy dużo zdrowia, spokoju, realizacji pasji oraz pięknych chwil w czasie zasłużonego odpoczynku. Niech emerytura będzie początkiem nowego, pełnego radości rozdziału!
Klasa 4T, dziękujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze! 💐❤️