10/05/2025
🍁 Drodzy Mieszkańcy Zalesia Dolnego!
📅 Po kilku/kilkunastu miesiącach nie aktywności Reaktywujemy się!
Wciąż zbieramy pieniądze na Remont i Doposażenie naszego "Wozu" którym jest wózek 🚒 (Poniżej Lista Rzeczy)
🚨 Jesteśmy po 2 Pierwszych Akcjach, oby dwie były 08.05.2025.
🔢 Pierwsza:
ul. Osikowa - Górki Szymona
Gałąź na Ścieżce
🔢 Druga:
ul. Wilanowska
Gałąź stwarzająca Zagrożenie dla Ruchu Pieszych
📝 Lista Rzeczy:
- Baniak na Wodę
- Armatura Wodna
- P***a (do Pompowania wody z Baniaka do Armatury)
- Pachołki x12
- Rękawice Techniczne x2
- Kogut Niebieski z Sygnałem Dźwiękowym
- Akumulator x2
- Kask Ochronny x2
To są podstawowe rzeczy które potrzebujemy na Nowy Początek.
Resztę rzeczy podamy kiedy indziej 🙃
Jeśli Potrzebujesz naszej pomocy,
Pisz na: [email protected]