18/08/2023
Prezes całych Młodych dla Wolności w okręgu wyborczym nr.1 - Kamil Gabriel Janic, kandyduje do sejmu obecnej kadencji ❗
Gratulacje i powodzenia✌️
Kandyduję do Sejmu RP! ✖️ 10. miejsce na liście w okręgu Nr 1!
Wierzę, że polskiej polityce potrzebna jest zmiana pokoleniowa. I zmianę tę może zainspirować młode pokolenie, nieobojętne na otaczającą rzeczywistość. Polskie sprawy od 18 lat dławi jałowy konflikt PO-PiS-u realizujący "rację" polegającą na drenowaniu kieszeni polskiego podatnika oraz przekupywaniu ludzi ich własnymi pieniędzmi.
Obecnie w polskim sejmie nie ma żadnego posła poniżej trzydziestego roku życia. A polski parlament coraz częściej staje się zastaną strukturą, a nie miejscem realnego sprawowania władzy. Potrzebujemy posłów odważnych, gotowych dobrze reprezentować swoje „małe ojczyzny”, lokalne społeczności. Wierzę, że powinniśmy wrócić do parlamentarnych ideałów, według których „poseł” jest nikim innym niż „posłańcem” danej społeczności i reprezentantem jej interesów.
W polityce samorządowej działam od 2019 r. gdy sformowaliśmy koło Młodzi dla wolności - jelenia góra, którego zostałem prezesem. Przez wiele lat nagłaśniałem wiele nieprawidłowości lokalnych, które działy się w mojej, rodzinnej, Jeleniej Górze. Zorganizowaliśmy dziesiątki akcji, konferencji prasowych, spotkań z ludźmi, starając się wskrzesić ideały obywatelskości w Karkonoszach, jak i w całym okręgu.
Dzisiaj jako prezes Nowa Nadzieja w Jeleniej Górze, konserwatywny liberał, student i społecznik proszę o Wasze poparcie już 15 października! ✅
Do zobaczenia na trasie, gdzie planujemy odwiedzić wszystkie największe miasta w okręgu! ✅
Stay tuned!