07/12/2025
6 grudnia ulicami Poniszowic przejechał wyjątkowy gość – Jego Mość Święty Mikołaj! Towarzyszył mu piękny powóz, który wywołał uśmiechy i ogromne emocje u najmłodszych mieszkańców. Była to prawdziwa niespodzianka – i to jaka! Dzieci otrzymały prezenty, a ci, którzy potrzebowali odrobiny „diabełkowania”, również zostali odpowiednio potraktowani przez wesołe diabełki. 😈🎁
Po mikołajowym objeździe czekała kolejna atrakcja – ognisko przy Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie starsi i młodsi mieszkańcy spotkali się przy cieple płomieni, pysznym poczęstunku i fantastycznej, już świątecznej atmosferze. Było radośnie, serdecznie i naprawdę magicznie.
💖 Dzieci z Poniszowic – te małe i te duże – składają ogromne podziękowania:
• Marcinowi – za powóz Mikołaja
• Grzegorzowi – za rolę Świętego Mikołaja
• Kubie i Kamilowi – za fantastyczne diabełki
• KGW – za przygotowanie prezentów
• Sołtysowi i Radzie Sołeckiej – za ognisko i poczęstunek
• Sylwkowi – za chleb
• Krzysztofowi, Dominice, Łukaszowi, Pawłowi i Anieli – za przygotowanie grzańca oraz rozpalenie ogniska
A przede wszystkim – wszystkim zaangażowanym i obecnym, którzy stworzyli niepowtarzalny klimat naszych poniszowickich Mikołajek. ❤️
Dziękujemy za cudowną atmosferę i wspólną zabawę!
🎄 Do zobaczenia za rok! 🎄