06/07/2016
W dniu 27.06.2016 odbyło się spotkanie z poznańskimi posłami Platformy Obywatelskiej. W spotkaniu uczestniczyli Panowie: Rafał Grupiński, Waldy Dzikowski oraz Szymon Ziółkowski. Na początku Panowie Posłowie opowiedzieli o swojej pracy parlamentarnej w obecnej kadencji Sejmu, następnie rozpoczęła się dyskusja z udziałem wszystkich obecnych. W czasie debaty poruszono różne kwestie, między innymi związane z obecną sytuacją polityczną w kraju, działaniami rządu Prawa i Sprawiedliwości, pojawiły się pytania o Trybunał Konstytucyjny, skutki Brexit-u dla Polski i Unii Europejskiej. Rozmawialiśmy również o Platformie Obywatelskiej. Próbowaliśmy analizować przyczyny porażki wyborczej oraz zastanawialiśmy się nad nowym programem "Polska Obywatelska 2.0". Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu oraz merytoryczną dyskusję i już teraz zapraszamy na kolejne spotkania Poznańskiego Klubu Dyskusyjnego PO RP.