23/04/2026
Ekipa z Pszczewa i okolic ruszyła na podbój Berlina .Spacer pod Bramą Brandenburską zaliczony, zdjęcia z każdej strony świata zrobione😄Wizyta w Neues Museum, gdzie mieści się Muzeum Egipskie w Berlinie to hit. Tam spotkanie oko w oko z Nefretete 😄
Było trochę historii, dużo śmiechu pomimo, że brakło czasu na piwko. Berlin został zdobyty, a seniorzy pokazali, jak się zwiedza z klasą i humorem! Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy❤️❤️❤️19.06.26 Wrocław- kilka miejsc jeszcze zostało-zapraszamy.