22/04/2026
W przeddzień Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich gościliśmy klasę IV z Panią Moniką Pawłowską. Uczniowie chętnie zwiedzili bibliotekę i zapoznali się z jej ofertą. Opowiadali o swoich zainteresowaniach czytelniczych, a także zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Fantastyczna klasa😀😀😀