03/06/2026
W poniedziałek, 8 czerwca 2026 r. w godz. 15:00 - 16:30, w pokoju nr 117 Urzędu Miejskiego w Słupsku dyżur będzie pełnić Beata Kątnik - Radna Rady Miejskiej w Słupsku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.