29/05/2026
Komornicy w areszcie!
Wczoraj w Areszcie Śledczym w Poznaniu Komornicy i Asesorzy z naszej Izby uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy Służby Więziennej.
Zajęcia odbyły się w ramach realizacji porozumienia pomiędzy Izbą a Okręgowym Inspektoratem Służba Więzienna Poznań.
Koleżanki i Koledzy ćwiczyli obronę przed reakcją na zachowania osób mogących zagrażać ich bezpieczeństwo w trakcie wykonywania czynności, uczestniczyli w warsztatach z pierwszej pomocy a także zapoznawali się z technikami regulację emocji, deeskalacji konfliktów i prowadzenia rozmów w trudnych warunkach.
Współpraca będzie kontynuowana 😊