13/05/2022
Cześć i czołem! 🖐 Rozpoczynamy nowy etap Miejskiej Orkiestry Stary Sącz! 📢📢Przed nami kolejne piękne lata wspólnego muzykowania, koncertowania, wyjazdów oraz wielu innych wspaniałych chwil! 🥰😍 Jeśli chciałbyś/chciałabyś być częścią tego co tworzymy, już dziś zapraszamy Cię w nasze szeregi! Grasz na instrumencie dętym? 🎷🥁🎺Chcesz grać na którymś z instrumentów? Nic trudnego! Wystarczy, że przyjdziesz w poniedziałek o 18 do kina Sokół w Starym Sączu, lub skontaktujesz się poprzez telefon/Facebooka i wszystkiego się dowiesz! 📯
Do usłyszenia! 😎