31/05/2026
🚒 Wczoraj, gdy odbywał się Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Chorkówce, część naszej jednostki realizowała równie ważne zadania. Na zaproszenie organizatorów mieliśmy przyjemność, uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym w naszej miejscowości.
Jak wiadomo — dobry produkt nie potrzebuje reklamy 😉 dlatego zamiast wielkich przemówień skupiliśmy się na wspólnej zabawie z najmłodszymi, pokazach i rozmowach. Takie „akcje” przynoszą świetne efekty — już teraz kolejne osoby wyraziły chęć dołączenia do naszych szeregów, co bardzo nas cieszy! 💪
Nie od dziś wiadomo, że nasza jednostka stale się rozwija. A patrząc w przyszłość — nasza nowa remiza, której oddanie do użytku planowane jest na czerwiec 2027 roku, będzie posiadała aż 3 duże stanowiska garażowe. No i umówmy się… byłoby wyjątkowo nieekonomicznie (i trochę smutno 😄), gdyby dwa z nich miały świecić pustkami. Trzeba myśleć perspektywicznie!
Choć dysponujemy bardzo dużym zapleczem strażaków, udział w piknikach rodzinnych, pokazach w żłobkach, szkołach czy przedszkolach sprawia, że nasza jednostka nieustannie się rozwija i przyciąga kolejne pokolenia.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz wspólnie spędzony czas! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach 🚒❤️