25/02/2026
Szanowni Państwo!
Z wielką radością pragniemy poinformować, że po wielu dniach zmagań w skali ogólnopolskiej Pan Prezydent Piotr Krzystek zajął bezkonkurencyjne pierwsze miejsce w Mistrzostwach Łyżwiarstwa Miejskiego. Mimo że emocje już częściowo opadły wraz ze stopionym lodem, a niesmak pozostał wraz z zebraną wodą, nadal możecie złożyć gratulacje pod postem.
Post nie ma na celu ośmieszenia Pana Prezydenta, lecz w przyszłości skłonienie władz do objęcia mieszkańców większą opieką, empatią i zrozumieniem. W końcu każdy z nich przed wejściem do urzędu niósł te cechy na sztandarze.